BİZ KİMİZ?

HAKKIMIZDA

​1998 yılında aktariye üzerine kurulan perakende satış mağazamız devam ederken, aynı zamanda gıda toptancılığı hizmetimiz 2016 yılına kadar devam etmiştir.

2016 yılının ortalarında almış olduğumuz kararla yeni ve farklı bir satış modeliyle ENDERBEY markası altında “ender lezzetler” sloganıyla perakende sektöründe kaliteli ürünü uygun fiyata sunarak, tüketiciye yönelik şubeler açarak, marka olma yolunda kendine hedefler koymuştur. Sıcak ve samimi mağaza tasarımlarımız ile hazırlanan ENDERBEY şubelerimizde tüketicinin kendilerini ENDERBEY mağazalarının bir çalışanı gibi veya sahibiymiş gibi rahat alışveriş yapması hedeflenmiştir.

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

Mağazalarımız ‘da satılan ürünlerin güvenliği ve insan sağlığı her türlü maddi getirinin üzerinde tutulmaktadır. Uyguladığımız ‘Koşulsuz ürün İade’ politikasıyla, müşterilerimiz memnun kalmadığı ürünü, zaman ve mağaza kısıtlaması olmaksızın ürünün fişi ve kredi kartı slip dökümü ile ENDERBEY mağazalarında tartışmasız iade edebilirler.

Anadolu’muzun eşsiz eskimeyen lezzetlerini halkımızın damak tadına sunarak çiftçimize, devletimize ve ülke ekonomimize katkı sağlamak için yerli ürün anlayışıyla, yerli ürün tedarik etmek ve yerli ürünü raflarımızda satışa sunmak ENDERBEY markası modelinin temel hedeflerindendir..